Satış ve Pazarlama

 

Müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş firmamız,profesyonel kişilerden oluşmuş ekibi,geniş depolama ve dağıtım alt yapısı sayesinde satış,pazarlama ve tedarik sürecinde yüksek kalite ve hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadır.

Satın alınan ürünlerin güvenirliği,kalitesi,tazeleği ve sağlık standartlarına uygun olması tüketiciler için çok önemlidir.Tüm bunları sağlamak ve müşterilerin standartlarını yükseltebilmek için ürünler Gimaş ın bünyesinde bulunan profesyonel gıda mühendisleri tarafından en ince ayrıntısına kadar denetlenmektedir.Bu kalitemiz ISO 9001(2000) sertifikasıyla da tescillenmiştir.

Uzman satış ve pazarlama ekibimiz,geniş bölgelere ulaşarak yerinde hizmet sağlayıp,müşterilerinin tüm dilek ve isteklerini karşılamaktadır.Ayrıca müşterilerimiz isteklerini mail ve telefon aracılığı ile de anında yetkili personellerimize iletebilmektedirler.
 

Lojistik ve Dağıtım


Gimaş, istenen zamanda istenen yere teslim etme anlayışını benimsemiş ve çalışmalarına bu ilke kapsamında yön vermiştir.Gimaş, müşterilerine verdiği hizmetlerde ürün kalitesinin yanında lojistik hizmeti ile zamanında teslimi önemsemektedir.

NEDEN GİMAŞ?

  • Çünkü teknolojiye, bilgiye ve çalışanlarımızın eğitimlerine çok önem veririz. Bu da bize, kaliteli bir hizmeti müşterilerimize en ekonomik şekilde sunmamızı sağlıyor.
  • Çünkü örgütlenmiş bir yapıya sahibiz. Bu da bize, en uygun ürünün en kısa zamanda müşterimizin elinde olmasını sağlıyor.
  • Çünkü eşsiz bir bilgi hazinesine sahibiz. Bu da bize,müşterilerimizin aradıkları çözümü bizde bulmalarını sağlıyor.
“Gimaş hizmetin, kalitenin ve güvenin adresi olmak için çalışıyor.”
 


Sorunsuz Teslimat

Kaliteli Hesaplı Ürünler

Deneyimli Uzman Ekip

Stok Güvencesi

SEPETİM

GİRİŞ